Робочий візит у м. Рубіжне

Виконуючий обов’язки ректора Віталій Курило здійснив робочий візит до м. Рубіжного.

17 травня 2021 року виконуючий обов’язки ректора Віталій Курило здійснив робочий візит до м. Рубіжного з метою зустрічі з заступником Міністра освіти і науки України Андрієм Вітренко; зустрічі з представниками Рубіжанської міської ради; відвідання структурних підрозділів університету; перевірки виконання ремонтних робіт у навчальному корпусі університету.

Наступним місцем відвідання став Відокремлений структурний підрозділ ,,Рубіжанський фаховий коледж Державного закладу ,,Луганський національний університет імені Тараса Шевченкаˮ. Директор коледжу Володимир Горелік прозвітував про діяльність закладу освіти. Віталій Курило зустрівся зі студентами спеціальності ,,Інформатикаˮ та завітав до бібліотеки.

Завітали й до навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій.

Під час зустрічі з першим заступником міського голови м. Рубіжне Дмитром Коновим та начальником відділу культури, молоді та спорту Рубіжанської міської ради Костянтином Ярьоменко присутні обговорили спільні плани на майбутнє.