Інтерв’ю для ,,Вільне радіо”

Голова вченої ради ЛНУ імені Тараса Шевченка Віталій Курило дав інтерв’ю для інформаційного видання ,,Вільне радіо”.

Нещодавно Віталій Семенович дав інтерв’ю інформаційному виданню ,,Вільне радіо”, що знаходиться у м. Бахмут Донецької області. Під час розмови з кореспондентом він розповів про проєкт ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру”, який наш університет  виграв у конкурсі проєктів ,,Підтримка ЄС для переміщених навчальних закладів на сході України”. ,,Ми запропонували європейцям свою ідею. Ретельно прописали проєкт, провели соціологічне дослідження настроїв людей” – каже науковець.

У своїй розмові Віталій Семенович розповів суть проєкту, яка полягає в проведенні наукової роботи, тренінгів та семінарів із населенням. Також він поділився першими результатами діяльності та планами на майбутнє. Так, нині тривають ремонтні роботи в гуртожитку університету в м. Рубіжне. Серед запланованих заходів є створення мережі навчальних центрів із різними направленнями в роботі. Керівник проєкту каже: ,,Активних учасників проєкту буде близько 150. Їх ми вже визначили. Це вчителі та студенти-майбутні педагоги. А вони вже будуть працювати з великою кількістю людей — батьками, дітьми”.

Детальне інтерв’ю

Вікторія Калініна,