3D візуалізація та креслення приміщень функціональних просторів на засадах людиноцентрованого підходу стало темою третього й четвертого днів тренінгової сесії.
Третій день тренінгової сесії з людиноцентрованого дизайну та дизайну громадських просторів для залучення представників цільових груп Проєкту до проєктування функціональних зон у рамках Проєкту ЄС «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру» було присвячено створенню 3D візуалізації приміщень функціональних просторів (конференц-зали та 6 освітньо-культурних центрів) на засадах людиноцентрованого підходу.
На другому етапі 3D візуалізації, який вже відбувався в навчальному корпусі університету в м. Рубіжному, було здійснено розробку паспортів кольорів та опорядження приміщень функціональних просторів (конференц-зали та 6 освітньо-культурних центрів).
Для кожного з 6 Центрів та конференц-зали було розроблено: 1. План розміщення меблів із специфікацією меблів. 2. План підлоги. 3. План стелі (при необхідності). 4. План освітлення. 5. План електрообладнання. 6. Розгортку стін. 7. Відомості щодо опорядження приміщення. 8. Паспорт кольорів та матеріалів.
Таким чином, було підготовлено всю технічну документацію для ремонту та обладнання 6 освітньо-культурних центрів та конференц-зали для подальшого проведення на їх базі освітніх, наукових, соціокультурних заходів, що сприятимуть процесам примирення та встановлення миру в Луганській області.
Керівник проєкту Віталій Курило, тренер Олександр Крижанівський та модератор заходу Олена Караман подякували учасникам тренінгової сесії за плідну та плодотворну роботу протягом чотирьох днів, обмінялися думками, намітили плани на подальшу роботу над створенням Центрів.
В урочистій обстановці учасником тренінгової сесії було вручено сертифікати, які зараховуються як підвищення кваліфікації – однієї з форм неформальної освіти. Наприкінці заходу було зроблено спільне фото.
Цей документ був підготовлений за фінансової підтримки Європейського Союзу. Зміст цього документу є виключно відповідальністю ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка», і ні в якому разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.
За інформацією команди Проєкту