Реалізація проєкту

Розпочато роботу з реалізації проєкту ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення та встановлення миру”.

У рамках реалізації проєкту ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення та встановлення миру” розпочалися ремонтні роботи на університетському об’єкті у м. Рубіжне. Наш університет спільно з рядом партнерів та громадських організацій  післядипломної та педагогічної освіти втілює в життя цілі проєкту згідно з програмою Європейського Союзу. Згідно зазначених термінів роботи  будуть виконуватися 2 роки.

Так, на цьому тижні, на об’єкт завітав керівник проєкту Віталій Курило: ,,Робота ведеться досить інтенсивно і ми сподіваємося, що, незважаючи на певні затримки, ми встигнемо відремонтувати будівлю за визначений термін”.

Нині проводять роботи з реконструкції й утеплення будівлі, зміни багатьох кабінетів відповідно до умов проєкту та відновлення гуртожитку.

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка