Підписання контракту

Відбулося підписання контракту з фірмою-переможцем «СПАЙС-БУД» про початок ремонтно-будівельних робіт у м. Рубіжне.

16 вересня, після проведення усіх тендерних процедур, на базі ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулося підписання контракту з фірмою-переможцем «СПАЙС-БУД» про початок ремонтно-будівельних робіт  на основному об’єкті у м. Рубіжне.

Контракт підписували: зі сторони приватного підприємства «Спайс-буд»  – директор Андрій Бушняк; зі сторони університету – ректор Сергій Савченко.

Термін виконання капітального ремонту становить 2 роки.