Сувенірна продукція вступникам від ЄС

У рамках програми ЄС ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення та встановлення миру” розповсюджується сувенірна продукція серед вступників нашого університету.

У зв’язку з початком роботи приймальної комісії, за програмою ЄС ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення та встановлення миру”, яку проводить університет, між абітурієнтами нашого університету, а також співробітниками приймальної комісії розповсюджується сувенірна продукція. Поширення блокнотів, записників, ручок та олівців серед населення забезпечить їх обізнаність щодо реалізації проєкту. Ця продукція є частиною стратегії проєкту ЄС щодо примирення та встановлення миру на Сході України.

Вікторія Калініна,
прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка