Анкетування у рамках проєкту

Шановні викладачі і студенти закладів вищої освіти, учителі та учні закладів загальної середньої освіти Луганської області!

ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» отримав від Європейського Союзу грант на виконання проєкту «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру» спільно з Луганським обласним інститутом післядипломної педагогічної освіти.

Просимо вас відповісти на декілька питань анкети з метою виявлення рівня конфліктності соціального середовища Луганської області та готовності впливу вчителів на процеси примирення й миротворчості.

Ваші відповіді допоможуть нам спланувати діяльність щодо створення Освітніх центрів та реалізації на їх базі освітньо-психологічних програм для освітян, учнів, студентів і населення Луганської області.

Дякуємо за співпрацю! Запрошуємо до участі в проєкті!

АНКЕТУВАННЯ ДЛЯ ВЧИТЕЛІВ ТА ВИКЛАДАЧІВ (ID 276468)

АНКЕТУВАННЯ ДЛЯ ЗДОБУВАЧІВ ОСВІТИ (учнів та студентів) (ID 121519)