Участь у програмі “Study Tours to Poland”. День 5

22 березня в місті Варшава (Республіка Польща) відбувся завершальний день візиту ректора університету Олени Караман, проректора з науково-педагогічної роботи Ярослави Юрків, викладача навчально-наукового інституту філології і журналістики Валеріі Васик у межах Програми Польсько-Американського Фонду Свободи «Study Tours to Poland”. (17-23.03.2024).

Візит організований Фондом «Лідери змін» та Фундацією польських ректорів у рамках програми “Study Tours to Poland” Польсько-Американського Фонду Свободи. Нагадуємо, що Проєкт спрямований на підтримку внутрішньо переміщених українських університетів та налагодження співпраці і комунікації у сфері освіти та науки.

Fundacja Liderzy Przemian

STUDY TOURS TO POLAND