Участь у програмі “Study Tours to Poland”. День 4

У місті Варшава (Республіка Польща) продовжують перебувати з візитом ректор університету Олена Караман, проректор з науково-педагогічної роботи Ярослава Юрків, викладач навчально-наукового інституту філології і журналістики Валерія Васик у межах Програми Польсько-Американського Фонду Свободи “Study Tours to Poland”. (17-23.03.2024).

Четвертий день візиту відбувався в Академії спеціальної педагогіки імені Марії Гжегожевської в стародавньому залі засідань Сенату Університету.

• тренінги на тему якості навчання і “спільноти, що навчається”;
  • обговорення ролі університету в навколишньому середовищі;
  • обговорення напрямків співпраці;
  • представлення та зазначення можливих форм соціальної роботи з ветеранами війни (методики активізації місцевих спільнот, центрів соціальних послуг тощо);
  • обговорення роботи за методикою соціального проєкту;
  • обговорення освітніх програм і балів ECTS;
  • тренінг з ненасильницького спілкування (Nonviolent Communication);
  • тренінг з інклюзивності осіб з вадами зору з використанням симуляторів;
  • тренінг з популяризації і зміцнення психічного здоров’я на основі новітніх публікацій;
  • тренінг з питань гендерної рівності.

STUDY TOURS TO POLAND