Всеукраїнська конференція молодих вчених

Відбулася всеукраїнська конференція молодих вчених «Молоді вчені: гіпотези, проекти, дослідження»: підсумки.

На факультеті природничих наук, у м. Миргород Полтавської області 21 грудня 2023 року відбулася всеукраїнська науково-практична конференція «Молоді вчені: гіпотези, проекти, дослідження». В організації конференції взяли участь кафедра біології та агрономії, кафедра анатомії та фізіології людини та тварин (ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»), кафедра зоології (Харківський національний педагогічний університет імені Г.С. Сковороди), Луганський природний заповідник НАН України, Гадяцький історико – краєзнавчий музей, регіональний ландшафтний парк «Гадяцький», ООО ТД «Союзагроконсалтинг».

За матеріалами конференції буде сформований збірник тез доповідей.