Завершення навчання у школі соціального робітника

Викладачка кафедри східної філології і перекладу, голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти завершила навчання у школі соціального робітника.

Здобувачка другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 231 «Соціальна робота» за освітньою програмою «Соціальна робота. Соціальна педагогіка. Практична психологія», викладачка кафедри східної філології і перекладу, голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» Ольга Корінська завершила навчання у школі соціального робітника.

Захід було організовано командою благодійного фонду Women’s Aid International та Посольством США. Протягом 5 днів у м. Київ учасники проходили інтенсивний курс, навчальна програма якого була спрямована на надання майбутнім соціальним робітникам глибоких знань для роботи з вразливими групами населення. Під час роботи учасниками було опрацьовано такі теми, як: основи соціальної роботи; етичні засади соціального робітника; вирішення конфліктних ситуацій у процесі спілкування; побудова успішної комунікації; профілактика емоційного вигоряння; стресостійкість фахівця та інші. Наприкінці учасники отримали сертифікати про підвищення кваліфікації (30 годин, 1 кредит ЄКТС).

Навчання завершилося  візитом до групи  Яни Матвійчук – засновниці благодійного фонду «Women’s Aid International». Вона поспілкувалася з учасницями навчальної програми та тренеркою Наталею Тимошенко і розповіла про перспективи подальшого розвитку проєкту. Також  школу соціального робітника відвідала пані Тетяна Подобінська – представниця від «U.S. Embassy Kyiv Ukraine». Вона зустрілася з командою та учасниками і взяла участь у врученні сертифікатів  навчання.

За час курсу майбутні соціальні робітники стали великою та успішною командою. Отримані ними знання обов’язково стануть в нагоді як у професійному, так і у повсякденному житті.

Бажаємо нашій здобувачці подальших успіхів і участі в подібних заходах!