Звіт з неформальної освіти у І півріччі

Кафедра романо-германської філології активно впроваджує в освітній процес неформальну освіту з подальшим визнанням результатів навчання.

Самими робочими програмами (силабусами) передбачено зарахування тем (за відповідними компетентностями). Тому викладачі кафедри заохочують здобувачів проходити різні професійні курси.

Концепцію плідного втілення реалізації неформальної освіти у І півріччі було обговорено на вересневому засіданні кафедри (в.о.зав. Хайруліна Н.Ф.). Протягом місяця науково-педагогічний склад кафедри формував найактуальніший перелік навчальних курсів різних міжнародних платформ з отриманням безкоштовного сертифікату.

Приємно зазначити, що всі слухачі 1-4 курсів з задоволенням опанували різноманітні курси, які суттєво поглибили знання з таких дисциплін як: “Практичний курс англійської мови”, “Практичний курс німецької мови”, “Практичний курс французької мови”, “Практичний курс іспанської мови”, “Основи перекладознавства”, “Жанрова своєрідність англомовних сучасних романів”.

Усі здобувачі отримали сертифікати з таких курсів: “Everyday English-1,2”, “English in the World Today”, “English Pronunciation in Use”, “Fundamentals of English Grammar”, “Intermediate German”, “Intermediate French”, “Intermediate Spanish”, “The Theory of Translation”, “The Overview of English Literature”.

Кафедра романо-германської філології пишається своїми здобувачами та зичить їм подальших успіхів в навчанні!