Конкурс «Ми маємо таланти – 2023»

27 грудня відбулось нагородження фіналістів конкурсу «Ми маємо тананти-2023» серед здобувачів вищої освіти ЛНУ імені Тараса Шевченка.

Ініціатором проведення конкурсу виступив навчально-науковий інститут охорони здоров’я і спорту.

У фінал вийшло 20 здобувачів  у восьми номінаціях з трьох структурних підрозділів Університету.

Переможці отримали грамоти та пам’ятні нагороди. Всі роботи фіналістів протягом січня будуть виставлятись соціальних мережах на офіційній сторінці Університету.

Нагородження провели директор навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту Олександр ДУБОВОЙ, заступник директора навчально-наукового інституту технологій і торгівлі з навчальної роботи Наталія БИКАДОРОВА, заступник директора навчально-наукового інституту охорони здоров’я і спорту з соціально-гуманітарної роботи Ірина ЯНОВИЧ.

Номінація «ЖИВОПИС»:

Кривожиха Христина (НН ІТТ)
Бикадорова Валерія (НН ІТТ)

Номінація «ХОРЕОГРАФІЯ»:

Ігнатюк Тетяна  НН ІОЗіС
Якимець Микола НН ІОЗіС
Монастирський Олександр НН ІОЗіС

Номінація «ПОЄЗІЯ»:

Даниленко Юлія НН ІТТ
Яременко Тамара НН ІТТ
Матертинська Валерія НН ІТТ
Фундук’ян Яромир  НН ІПП

Номінація «ХЕНДМЕЙД»:

Молькіна Євгенія НН ІОЗіС
Кучеревенко Аня НН ІОЗіС

Номінація «НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ»:

Сапа Діана НН ІТТ
Куца Анна НН ІОЗіС

Номінація «ВОКАЛ»:

Дейнеко Олександра НН ІОЗіС
Дячкин Микита НН ІОЗіС
Матковський Антон НН ІОЗіС

Номінація «СПОРТ» «Сталеві люди»:

Гурський Дмитро НН ІОЗіС
Лужбін Олександр НН ІОЗіС
Леванзов Марк НН ІОЗіС

Номінація «МЕЛОДІЯ ДУШІ»

Котрікова Ліза  НН ІОЗіС

Вітаємо переможців і бажаємо подальших творчих здобутків!