Завершується грантовий контракт Проєкту

Завершується Проєкт ,,Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення та встановлення миру” за фінансової підтримки Європейського Союзу.

Останній транш було витрачено на придбання матеріально-технічного обладнання, зокрема офісних меблів, ноутбуків, планшетів, канцтоварів для оснащення та організації навчального процесу та деканатів.

Реалізація грантової програми, започаткованої Представництвом ЄС в Україні, поліпшила інфраструктуру та матеріально-технічну базу Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, а також покращила умови для забезпечення ефективної роботи адміністративного і викладацького складу Університету у межах гуманітарного складника Проєкту «Intensification of influence of teachers of Luhansk region on the processes of reconciliation and peace-building» («Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру»).

ПРЯМУЄМО РАЗОМ!

Команда Проєкту ЄС