Підсумкова конференція Проєкту ЄС. День ІІ

17 листопада в університеті  другий день продовжується підсумкова конференція проєкту міжнародної технічної допомоги.

Другий день продовжується підсумкова конференція проєкту міжнародної технічної допомоги «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процес консолідації суспільства в Україні» (Intensification of the Influence of Teachers of the Luhansk Region on the Process of Consolidation of Society in Ukraine). На зустрічі були присутні ректорка ЛНУ імені Тараса Шевченка Олена Караман, голова Вченої ради Віталій Курило, голова Первинної профспілкової організації університету Володимир Мороз, директори, викладачі структурних підрозділів, співробітники, студенти та запрошені до участі в заході вчителі Лубенської громади. Також була присутня Надія Січкар, директор Центру професійного розвитку педагогічних працівників Лубенської міської ради.

Другий день заходу відкрила ректорка університету Олена Караман. Олена Леонідівна креативно привітала студентство з Днем студента та, співпрацюючи з присутніми, записувала побажання для здобувачів освіти на дошці. До вітань студентам приєднався і голова Вченої ради Віталій Курило.

Практичний тренінг «Психологічні інструменти роботи з учнями і студентами в кризових умовах» провів сертифікований тренер Антон Назмієв, психолог МБО БФ «СОС «Дитячі містечка».

В кінці навчального практикуму відбулося підведення підсумків заходу, обговорення зі зворотнім зв’язком, анкетування, а всі учасники тренінгу отримали сертифікати.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка

Команда Проєкту ЄС