Профорієнтаційний захід серед випускників 11 класів

27 квітня НН ІІМВСПН провів профорієнтаційний захід серед випускників 11 класів в режимі онлайн.

Відкрила захід ректор університету Олена Караман. Вона привітала всіх випускників, розповіла про переваги нашого університету серед інших вишів та побажала успіхів при здачі НМТ та стати нашими абітурієнтами.

Модератором заходу був директор навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук Антон Бадер. Він розповів про спеціальності інституту, про його багаторічну історію та неперевершувану атмосферу.

Вікторія Володавчик – відповідальний секретар приймальної комісії, розповіла про умови вступу 2023, про нюанси та багато іншого.

Випускники задавали актуальні питання щодо вступу, умов, пільг тощо. На все це відповідала проректор з науково-педагогічної роботи Ярослава Юрків.

ННІІМВСПН і надалі буде проводити профорієнтаційні заходи задля набору абітурієнтів до нашого славетного університету.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка