Збори студентського самоврядування на ФПН

22 березня на факультеті природничих наук відбулися збори студентського самоврядування.

На зустріч було запрошено декана факультету Наталію МАЦАЙ та заступницю декана із соціально-гуманітарної роботи  Ірину ІСАЄНКО. На порядку денному стояли питання підведення підсумків щодо результатів роботи за перший семестр, планування подальшої роботи та обговорення участі студентів у процедурі перегляду ОП за спеціальностями факультету.

За результатами доповіді студдекана Ярослава БОНДАРЕНКО та заступника декана Ірини ІСАЄНКО були обговорені проблемні питання які виникають та потребують удосконалення у роботі.

Було намічено план подальших дій студсамоврядування. Наприкінці зустрічі учасники жваво обговорювали майбутнє факультету та відзначення його 100-го Ювілею.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка