Профорієнтація НН ІКМ: майстер-клас з фрактальних елементів

Кафедрою дизайну проведено майстер-клас «Встала весна» за віршами Т.Г. Шевченка.

13 березня в Полтавському Центрі культури та дозвілля відбувся майстер-клас графічна асоціативна композиція з фрактальних елементів за віршами Т.Г. Шевченка «Встала весна» в рамках  проекту «Я можу…», який організував навчально-науковий інститут культури і мистецтв Луганського національного університету імені Тараса Шевченка.

Майстер-клас провела Наталія Дяченко викладачка кафедри дизайну НН ІКМ.

Під час майстер-класу було розказано, що таке фрактал, де вони існують у природі. Учасники малювали кожен свою картину, які потім були об’єднані в одну композицію.

НН ІКМ продовжує свою активну профорієнтаційну діяльність. Кожен бажаючий може записатися на наступні майстер-класи він наших викладачів.

18 березня пройде майстер-клас з хореографії за адресою: м. Полтава, вул. Котляревського, 38/40. Для реєстрації звертайтеся за телефоном 066 494 86 50.

20 березня відбудеться майстер-клас з писанкарства за адресою: м. Полтава, вул. Майдан Незалежності, 5. Для реєстрації звертайтеся за телефоном 050 535 82 77.

Всі майстер-класи безкоштовні.

Чекаємо на вас!

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв