Участь у всеукраїнській лекції-тренінгу

Студентка 4 курсу Власенко Тетяна прийняла участь у всеукраїнській лекції-тренінгу «Психологія в мистецтві та мистецтво в психології».

На лекції-тренінгу учасники заходу мали можливість ознайомитися з тим, який зв’язок мають між собою психологія та творчість.

На початку заходу було проведено невелику діагностику поточного емоційного стану. Це здійснювалося задля того, аби в кінці тренінгу можна було проаналізувати зміни, які сталися в процесі виконання різноманітних вправ.

Протягом лекції було зроблено акцент на цінності мистецтва, адже для багатьох людей творчість є основним способом пізнання внутрішнього світу людини.

Практична частина викликала ще більшу зацікавленість: виконання вправ стало не просто частиною тренінгу, а можливістю отримати інсайти та позитивні емоції.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка