Семінар з реалізації проєкту

З 10-12 лютого у м.Київ проходить навчальний семінар з реалізації проєкту «Інтенсифікація впливу вчителів Луганської області на процеси примирення і встановлення миру» в рамках проєкту «Підтримка Європейським Союзом закладів вищої освіти на Сході України».

Участь у заході беруть представники адміністрації університету: голова вченої ради Віталій Курило, проректор з науково-педагогічної роботи Дмитро Ужченко, проректор з адміністративно-господарської роботи Дмитро Ковальов.

Важливість цього проєкту зумовлена необхідністю запровадження низки освітньо-реабілітаційних програм для населення регіону, що постраждало внаслідок військового конфлікту, а також покращення матеріально-технічної бази переміщеного з тимчасово окупованої території університету.

Основною метою заходу є обговорення питань організації роботи проєкту, його впливу на населення регіону, основні засади його успішності та інше.