«Література в мультикультурному дискурсі»

Кафедра української та зарубіжної літератури провела Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Література в мультикультурному дискурсі»

Кафедра української та зарубіжної літератури нашого університету спільно з кафедрою української та зарубіжної літератур і методик їх навчання  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка 6 квітня 2023 року провели Всеукраїнську науково-практичну конференцію «Література в мультикультурному дискурсі».

З вітальним словом до учасників конференції звернулися Артем Галич (доктор філологічних наук, професор, декан факультету української філології та журналістики ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»), Вікторія Дмитренко (доктор філологічних наук, професор, декан факультету іноземних мов ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»), Наталія Грицак (доктор педагогічних наук, кандидат філологічних  наук, доцент, завідувач кафедри української та зарубіжної літератур і методик їх навчання  Тернопільського національного педагогічного університету імені Володимира Гнатюка), Ольга Крижановська (доктор філологічних наук, доцент, завідувач кафедри української та зарубіжної літератури ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»). Присутні вшанували пам’ять доктора філологічних наук, професора Олександра Андрійовича Галича, котрий з 1998 по 2015 роки у нашому університеті керував  кафедрами української літератури й теорії літератури та компаративістики.

Модератором конференції виступив старший лаборант кафедри української та зарубіжної літератури Дмитро Помазан.

Понад 150 учасників конференції взяли участь у роботі секцій «Мультикультурний дискурс сучасних літературознавчих студій», «Методика навчання літератури у мультикультурному просторі», «Документалістика & мемуаристика: мультикультурний вимір».

Учасники конференції отримали сертифікати. За результатами роботи конференції планується видання збірника наукових публікацій.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка