День науки на кафедрі економіки, маркетингу та підприємництва

На кафедрі економіки, маркетингу та підприємництва навчально-наукового інституту економіки та бізнесу відбувся День науки.

Традиційно, щороку у квітні, кафедра проводить День науки. На початку заходу до присутніх з привітанням звернувся завідувач кафедри Вячеслав Чеботарьов. Він наголосив на важливості таких наукових заходів, де відбувається обмін думками про соціально-економічну ситуацію в країні та перспективи підвищення конкурентоспроможності українських підприємств в умовах воєнного часу.

Здобувачі вищої освіти представили свої доповіді. Особливу увагу заслуговують доповіді таких здобувачів-економістів, як: Єроносов Д., Вороньков Д., Лисенний І., Погорелов С. Також дуже цікаві доповіді-презентації підготували здобувачі-маркетологи першого курсу: Даолатзай В. та Муравйов І.

Захід пройшов у дружній атмосфері. Студенти, які вже працевлаштовані, не тільки виголошували підготовлені доповіді, але і ділилися практичними навичками, здобутими у своїй професії.

Навчально-науковий інститут економіки та бізнесу