Участь в антикорупційному тренінгу

Нещодавно здобувачі вищої освіти НН ІІМВСПН взяли участь в антикорупційному тренінгу.

Студенти та студентки навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук взяли участь у дводенному тренінгу «Антикорупція у вищій освіті та взаємодія студентів із уповноваженим із питань запобігання та виявлення корупції», який відбувся у м. Полтава.

• антикорупція та доброчесність: проблеми співвідношення;
  • корупція та антикорупція: стандарти і стереотипи;
  • корупційні ризики у вищий освіті;
  • викривач корупції у вищий освіті;
  • антикорупційний уповноважений та його роль у запобіганні корупції в університеті.

Висловлюємо вдячність організаторам за можливість участі у такому цікавому заході, а також за змістовну та захоплюючу відкриту дискусію! Керівництво та громадський актив ННІІМВСПН і надалі сприятиме залученню молоді до навчальних активностей.

Тренінг організовано за сприяння Програми розвитку ООН (ПРООН) в Україні в межах Програми ООН із відновлення та розбудови миру за фінансової підтримки Європейського Союзу.

#UNRPP

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка