Базові правила безпеки в цифровому середовищі

У ННІПП відбулася презентація дистанційного курсу «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

21 березня 2023 року у межах грантової угоди G-202301-69860 між ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» і Фондом цивільних досліджень та розвитку США в навчально-науковому інституті педагогіки і психології відбулася презентація безкоштовного дистанційного курсу «Базові правила безпеки в цифровому середовищі».

Спікер заходу – Геннадій МОГИЛЬНИЙ, кандидат технічних наук, доцент, директор навчально-наукового інституту фізики, математики та інформаційних технологій, ознайомив здобувачів вищої освіти з особливостями проходження курсу, розповів про основні загрози в цифровому середовищі, надав поради щодо захисту особистих даних, безпечного використання електронних гаджетів та інформаційних ресурсів.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка