Розвиток співпраці в Лубнах

У продовження теми інтеграції освітнього простору м. Лубни в проєкт «Інтенсифікація впливу вчителів луганської області на процеси примирення і встановлення миру» 4 серпня відбувся новий візит команди проєкту в Лубенську громаду.

Був проведений детальний огляд приміщень, де має відбуватися навчальний процес, остаточна оцінки можливих витрат і ризиків спільно з представниками орендодавця.

Після цього відбулося підписання договору оренди, який чітко окреслює й значною мірою формалізує досягнені попередньо домовленості, є засобом предметної реалізації положень укладеного раніше Меморандуму про співпрацю між Державним закладом «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та Лубенською міською радою Лубенського району Полтавської області.

Команда проєкту