Підвищення кваліфікації

Продовжується підвищення кваліфікації на кафедрі дошкільної та початкової освіти.

Викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти НН ІПП постійно підвищують кваліфікацію у межах неформальної та інформальної освіти. Так, вересень й жовтень був доволі насиченим для професорсько-викладацького складу кафедри, оскільки науковці були задіяні у таких заходах:

• підвищення кваліфікації за програмою «Формування резильєнтних компетентностей здобувача освіти в період трансформацій, сучасних викликів та кризових станів суспільства»;
  • вебінари: «Дошкілля в умовах воєнного часу. Форми взаємодії з дітьми та батьками», «Стратегії ефективного навчання дітей з особливими освітніми потребами методами АВА», «Методика раннього сенсорного, психомоторного та пізнавального розвитку дитини», «Ігрова взаємодія для пізнавального розвитку дітей дошкільного віку», «Пригодницька гра: навіщо дітям ризик?»;
  • он-лайн марафон «Організація та ресурсна підтримки педагога ЗВО»;
  • майстер-клас «Підприємництво в освіті. Нові рольові моделі»;
  • круглий стіл: «Сучасний заклад дошкільної освіти: лідерство, диджиталізація, майбутній капітал»;
  • он-лайн конференції: «Цифрова компетентність педагога. Атестація педагогічних працівників за новим положенням МОН», «Сучасні тенденції розвитку науки, освіти, технологій та суспільства», «Якісна дошкільна освіта ‒ успішний старт на шляху до безперервної освіти», «Multidisciplinary challenges in contemporary science: innovations and collaboration».

Не зупиняючись на досягнутому, викладачі кафедри дошкільної та початкової освіти наразі задіяні у міжнародному науковому стажуванні у Ягеллонському університеті (Польща) задля підвищення власної кваліфікації та якісної підготовки майбутніх фахівців.