Зустріч із керівником Центру розвитку кар’єри

Відбулась зустріч із керівником Центру розвитку кар’єри та рецензентом освітньої програми «Журналістика».

10 листопада 2023 року відбулась зустріч керівника Центру розвиту кар’єри ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» − Валентини Вовк та рецензента освітньої програми, кандидата філологічних наук, доцента кафедри маркетингу Національного університету харчових технологій (м. Київ) – Наталії Фєдотової зі здобувачами освіти другого (магістерського) рівня вищої освіти спеціальності 061 «Журналістика».

Валентина Вовк ознайомила здобувачів освіти з роботою центру, його структурою та завданнями:

• кар’єрне консультування, допомога в самореалізації та підготовка здобувачів як майбутніх фахівців;
  • допомога студентам та випускникам у вирішенні проблем під час пошуку роботи;
  • створення умов для формування у здобувачів практичного досвіду, необхідного для планування образу професійного майбутнього.

Керівник центру зазначила, що кар’єрне консультування здобувачів освіти дозволяє значно підвищити рівень професійної компетентності й допомагає вирішити питання працевлаштування з урахуванням особистих якостей та побажань. Із цією метою центр проводить семінари та вебінари, ярмарки вакансій, презентації, під час яких ознайомлює здобувачів освіти з можливими майбутніми роботодавцями та інформує щодо наявних вакансій на популярних в Україні дошках оголошень.

Рецензент Наталія Фєдотова наголосила на актуальності освітньої програми «Журналістика» другого (магістерського) рівня вищої освіти, доступності ресурсів, якості викладання, методах оцінювання та підтримці здобувачів, надала важливі рекомендації щодо вдосконалення освітньої програми.

Учасники зустрічі відзначили необхідність таких заходів, адже вони  розкривають діапазон можливостей для здобувачів освіти та сприяють забезпеченню якості освітньої діяльності за програмою.

Гарант освітньої програми Олена Кравченко та група забезпечення освітньої програми надзвичайно вдячні пані Валентині та пані Наталії за плідне спілкування, ознайомлення з роботою центру розвитку кар’єри і наданням корисних порад щодо вдосконалення освітньої програми.