«Актуальні питання протидії міжнародному тероризму»

Відбулась гостьова лекція «Актуальні питання протидії міжнародному тероризму».

14 листопада 2023 року у ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» відбулася гостьова лекція «Актуальні питання протидії міжнародному тероризму». Лектором був кандидат юридичних наук, заступник начальника відділу Управління по боротьбі з тероризмом Департаменту захисту національної державності Служби безпеки України, полковник Олексій Васильович Міщенко.

На онлайн-заході були присутні ректорка університету, доктор педагогічних наук, професор, Заслужений працівник освіти України  Олена Караман, директори, декани, заступники, викладачі структурних підрозділів, співробітники та здобувачі освіти.

Низка заходів, зокрема і ця лекція, проведені відповідно до листа Міністерства освіти і науки України  № 1/16675-23 від 27.10.23 «Про виконання плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом в Україні».

Олексій Васильович у презентації на лекції розкрив поняття «міжнародний тероризм», подав контртерористичну структуру ООН,  назвав міжнародні терористичні організації на території України, окреслив загальнодержавну систему боротьби з тероризмом та ін.

Лекція закінчилася активним обговоренням теми. У чаті слухачі лекції  ставили питання, писали коментарі.

Ректор університету, усі учасники зустрічі подякували пану Олексію за цікавий інформаційний матеріал та інноваційний підхід онлайн-презентації. Лектору побажали невичерпної енергії для досліджень, успіхів у роботі, міцного здоров’я, благополуччя, божої благодаті та усім  – якнайшвидшої ПЕРЕМОГИ!