Форум у Києві

15-16 листопада члени студентського самоврядування факультету природничих наук відвідали дводенний форум «Незламна молодь нескореної країни» у місті Києві.

Поїздка представників факультету відбулася завдяки сприянню студентського самоврядування нашого університету в особі голови Анни Берендяєвої. Захід відвідали – голова студентського самоврядування факультету, студдекан Ярослав Бондаренко, керівники секторів самоврядування – Федір Явтушенко та Артем Мишастий.

Організатори форуму зазначили, що форум організовано задля об’єднання активної молоді навколо ідей державотворення, визначення її місця в сучасному українському суспільстві, обміну досвідом та генерації ідей щодо подолання наявних проблем в сучасному українському молодіжному рухові.

Учасники змогли обмінятися досвідом роботи з колегами на форумі за допомогою панельної дискусії щодо актуальних питань подолання сучасних проблем молоді, визначити вектори подальшого розвитку молодіжного руху.

Організатори форуму впевнені, що ідеологія має бути двоєдиною. Перша складова – це військова тематика, друга – цивільна. Суть полягає в тому, що не можна нехтувати цивільною частиною суспільства, яка складає його більшість і є невід’ємною частиною військових тем. В наш час цивільна людина дуже швидко на сучасному етапі стає військовою, і навпаки, військові повертаються до цивільного життя.

Учасники форуму мали змогу поспілкуватися з військовою молоддю, медійними особами, однодумцями; розширити коло знайомств, обмінятися досвідом та ідеями з питань реінтеграції військових, волонтерської діяльності і студентського самоврядування.

Представники студентського самоврядування факультету природничих наук щиро дякують організаторам за корисні знання, нові знайомства та яскраві емоції. Також, під час заходу, для учасників було проведено цікаву екскурсію столицею нашої держави.