Зустріч із Центром психологічного відновлення та адаптації

У НН ІКМ відбулася зустріч із Центром психологічного відновлення та адаптації.

13 листопада студенти та викладачі навчально-наукового інститут культури і мистецтв зустрілися із психологом та керівником Центру психологічного відновлення та адаптації ЛНУ імені Тараса Шевченка Антоном Назмієвим.

На зустрічі йшла розмова про стрес та його вплив на ментальне здоров’я. Під час знайомства кожен міг поставити запитання психологу, які його турбують і отримати кваліфікаційну відповідь експерта. Також було виконано дві вправи на боротьбу зі стресом: заземлення та «метелик».

Після зустрічі заступник із соціально-гуманітарної роботи НН ІКМ Альона Терещенко провела рефлексію із студентами, було виявлено, що дані заходи потрібні проводити регулярно. Студентам та викладачам НН ІКМ була надана анкета, в якій вони могли анонімно написати питання з психології, які їх цікавлять та записатися на наступну зустріч, яка запланована на грудень.