День студента в університеті

20 листопада 2023 року з нагоди Міжнародного дня студентів відбулося свято з цікавою конкурсною програмою «Хто зверху?».

Студенти Луганського національного університету імені Тараса Шевченка завжди були найбільш волелюбною, креативною, незалежною та свободомислячою частиною шевченківської родини. Сьогодні вони всім подарували неповторне, захоплююче і супер позитивне шоу!

Разом із студентами всі присутні вирушили в захоплюючу подорож світу гумору, логіки, інтелекту та розуму. Ведучі представили обидві команди – чарівних дівчат та сміливих хлопців.

Журі конкурсу були:

• Олена Леонідівна КАРАМАН, ректорка ЛНУ імені Тараса Шевченка, доктор педагогічних наук, професор;
  • Володимир Петрович МОРОЗ, голова Первинної профспілкової організації університету, кандидат педагогічних наук, доцент;
  • Артур Вікторович МОЛДОВАНОВ, в.о. проректора з адміністративно-господарської роботи.

Глядачі-вболівальники бадьоро підтримували свої команди, а найактивніші з них отримали сувеніри.

Журі уважно спостерігало за змаганнями учасників та справедливо визначилися з переможцями конкурсу «Хто зверху?», обґрунтувавши своє рішення присутнім та подякувавши студентам за неймовірне свято. Перемогла команда дівчат!

У фіналі всіх чекали чудові призи з логотипом Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, а команда переможців ще й отримала великий і смачний торт.

Призи та подарунки для святкової події надали адміністрація закладу та Первинна профспілкова організація.

Наші студенти – живий організм нашого університету!