Участь у круглому столі

Викладачі кафедри філософії та соціології взяли участь у круглому столі «Залучення громадськості Сходу України до відновлення своїх громад».

Нещодавно викладачі кафедри філософії та соціології Катерина Котеленець та Світлана Хобта взяли участь у  круглому столі «Залучення громадськості Cходу України до відновлення своїх громад»..

Захід проводиться у межах співпраці ГО «Громадська ініціатива Луганщини», ВГО «Асоціація сприяння самоорганізації населення», ГО «Центр політико-правових реформ» та ГО «Асоціація «відродження та розвиток» щодо сприяння інституційному відновленню на донбасі, за підтримки міжнародного фонду “Відродження”.

Мета компоненту:
–  сприяння створенню правових умов для інституційного відновлення Донбасу шляхом консолідації та активного залучення громадянського суспільства з Луганської та Донецької областей.
–  аналіз сторінок в соціальних мережах (в ФБ) для здійснення моніторингу роботи влади Луганської та Донецької областей методом контент-аналізу протягом тривалості проєкту.

Основні завдання проєкту:
–  допомога партнерським аналітичним центрам в процесі проведення досліджень
–  розробка інструментарію аналізу документів
–  проаналізувати сторінки фб адміністрацій Луганської та Донецької областей.

Катерина Котеленець представила деякі результати контент-аналізу команди проєкту, в якому виступала як соціолог-консультант. Під час заходу завʼязалась дискусія про шляхи залучення громадськості до відновлення Луганської та Донецької областей, подолання основних викликів в правовій площині роботи військових адміністрацій.