Гостьова лекція від Лубенського районного відділу поліції

16 листопада в ЛНУ імені Тараса Шевченка відбулася гостьова  лекція від Лубенського районного відділу поліції.

Лекція в межах запланованої діяльності відповідно до листа Міністерства освіти і науки України № 1/16675-23 від 27.10.23  «Про виконання плану заходів з реалізації Концепції боротьби з тероризмом в Україні».

Лекцію проведено старшим інспектором кадрового забезпечення Лубенського районного відділу поліції, майором Юрієм Миколайовичем Качурою. Учасниками онлайн-зустрічі були ректорат, директори, заступники,  науково-педагогічні працівники, здобувачі освіти навчально-наукового інституту педагогіки і психології, інституту фізичного виховання і спорту, Старобільського, Луганського, Лисичанського, Брянківського коледжів.

Лектор поінформував слухачів про небезпеку та масштаби  терористичних загроз в Україні; суб’єктів, які безпосередньо здійснюють боротьбу з тероризмом у межах своєї компетенції. Із великою зацікавленістю учасники сприйняли інформацію про конкретні дії у певних екстремальних ситуаціях: під час виявлення підозрілого пакета, сумки, коробки;  під час перестрілки чи вибуху;   у випадку захоплення літака (автобуса); якщо стали жертвою телефонного терориста; якщо перебуваєте в приміщенні під час теракту; якщо  стали заручником тощо. Юрій Миколайович наголосив, що громадяни України на засадах довіри і співпраці можуть повідомити про будь-які факти прибуття та перебування в регіоні підозрілих осіб, наміри здійснення терористичної, диверсійної чи розвідувально-підривної  діяльності Службі безпеки України.

У кінці онлайн-зустрічі присутні подякували лекторові за корисні практичні поради, інформативність та побажали  міцного здоров’я, незламної віри, стійкості,  мужності та ПЕРЕМОГИ.