Міжнародне стажування

На високому професійному рівні відбулось Міжнародне стажування за міжнародною онлайн-програмою підвищення кваліфікації викладачів ЗВО.

Міжнародне стажування «Сила соціальних мереж у професійному розвитку викладачів університетів: особистий бренд, інструменти для освітніх продуктів, просування цінностей сталого розвитку» проходило з 31.07.2023 по 17.09.2023 р.

Організатори: Fundacja im. Zofii Zamenhof – Zofia Zamenhof Foundation (Польща) та Kyiv Business School / MBA in Ukraine (Україна), спільно з партнерами з Німеччини, Туреччини, Португалії та України в рамках міжнародного проєкту “COMSUS. Development of sustainable communications of Higher education institutions in social media” Erasmus + (Project nº2022-1-PL01-KA220-HED-000090164).

Згідно з Програмою стажування 16.09.2023 р. плідно та ефективно проведено круглий стіл “Розвиток сталих комунікацій вищих навчальних закладів у соціальних медіа”.

Щиро дякуємо організаторам Міжнародного стажування, особливо Людмилі Гуляєвій, за можливість брати участь у програмі стажування, долучитися до академічної спільноти та активних користувачів соціальних мереж. Бажаємо подальшого професійного розвитку та скорішої ПЕРЕМОГИ!