Декан факультету природничих наук Наталія МАЦАЙ взяла участь у роботі дводенного воркшопу «Дизайн мислення».
Сьогодні однією з проблем переміщенних закладів освіти є інтеграція студентсько-викладацького колективу у приймаючі громади. З метою оптимізації цього процесу та задля зменшення підвищення згуртованості викладачі активно проходять різноманітні тематичні навчання.
Програма «Єднання заради дії», яка сьогодні реалізується в 25 громадах 15 областей України має на меті саме об’єднання ВПО, членів приймаючих громад, уряду з метою згуртування та розробки місцевих та національних планів інтеграції й стабілізації ситуації в Україні. Програма впроваджується Радою міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX в Україні) разом з Благодійною організацією «Благодійний фонд «Стабілізейшен Суппорт Сервісез» та за підтримки Державного департаменту США. Одним із основних інструментів програми є семінари та тренінги з реалізації соціальних проєктів, адвокації прав та інтересів ВПО, а також обміну досвідом між активістами з різних областей.
У рамках цієї програми було проведено серію дводенних воркшопів у містах 15 областей України. Мета – опанування методології «Дизайн мислення» при написанні проєктів. На воркшопі учасники ознайомились з методологією «Дизайн мислення», розглянули процес створення інноваційних рішень, дізналися про шляхи уникнення провалу ідеальних проєктів. За допомогою різноманітних практичних та творчих завдань учасниками було пройдено повний цикл від виявлення потреб до генерації ідей та пошуку нестандартних рішень. Нові знання підштовхнули членів створених команд до розробки суспільно корисних та важливих проєктів для громад в яких вони проживають та працюють.
Команда Проєкту ЄС
Зміст цього документу є виключно відповідальністю ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та ні в якому разі не може розглядатися як позиція Європейського Союзу.