Media Day

MEDIA DAY для викладачів кафедри технологій виробництва і професійної освіти.

24 листопада 2023 року викладачі кафедри технологій виробництва і професійної освіти мали нагоду взяти участь у заході, присвяченому використанню соціальних медіа. Цей захід був організований Харківським національним економічним університетом імені Семена Кузнеця з метою ознайомлення викладачів та здобувачів вищої освіти з сучасними трендами у сфері соціальних мереж, зокрема, з правилами оформлення сторінок та основними принципами створення контенту. Особлива увага була приділена значенню соціальних мереж у контексті професійного розвитку та навчання.

Важливість соціальних медіа у сучасному світі не можна недооцінити, особливо з огляду на їх вплив на кар’єрні можливості та освітній процес. Викладачі отримали цінні знання про те, як ефективно використовувати соціальні мережі для професійного зростання, налагодження зв’язків із студентами та колегами, а також для підвищення наочності та значимості своїх наукових та освітніх проєктів.

Викладачі нашої кафедри надихнулися новими ідеями та підходами, які, без сумніву, збагатять їхню професійну діяльність та сприятимуть підвищенню якості освітнього процесу.