Підсумкове засідання Керівного комітету Проєкту ЄС. День ІІ

Відбулося підсумкове засідання Керівного комітету Проєкту ЄС.

19 листопада 2023 року в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка продовжилася робота  підсумкового засідання Керівного комітету проєкту міжнародної технічної допомоги «ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВПЛИВУ ВЧИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПРОЦЕС КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ» (INTENSIFICATION OF THE INFLUENCE OF TEACHERS OF THE LUGHAN REGION ON THE PROCESS OF CONSOLIDATION OF SOCIETY IN UKRAINE).

Спікером по комунікаційному плану проєкту матеріально-технічної допомоги «ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВПЛИВУ ВЧИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПРОЦЕС КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ»:  основні складники був Віталій КУРИЛО, менеджер проєкту, голова вченої ради Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Про перспективи подальшого впровадження напрацювань різного типу та напрямку в рамках проєкту матеріально-технічної допомоги «ІНТЕНСИФІКАЦІЯ ВПЛИВУ ВЧИТЕЛІВ ЛУГАНСЬКОЇ ОБЛАСТІ НА ПРОЦЕС КОНСОЛІДАЦІЇ СУСПІЛЬСТВА В УКРАЇНІ» також доповів менеджер проекту Віталій КУРИЛО.

Завершилася зустріч обговоренням та підведенням підсумків засідання Керівного комітету Проєкту ЄС.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка

Команда Проєкту ЄС