Підсумкове засідання Керівного комітету Проєкту ЄС

Відбулося підсумкове засідання Керівного комітету проєкту міжнародної технічної допомоги.

18-19 листопада в Луганському національному університеті імені Тараса Шевченка відбулося підсумкове засідання Керівного комітету проєкту міжнародної технічної допомоги «Інтенсифікація впливу вчителів луганської області на процес консолідації суспільства в Україні» (Intensification of the Influence of Teachers of the Lughan Region on the Process of Consolidation of Society in Ukraine).

Після вступного слова була озвучена програма засідання та принципи роботи в її рамках, а саме: «Типи проєктів. Місце проєктів міжнародної технічної допомоги в загальній класифікації міжнародних проектів», «Основні компоненти структури міжнародного проєкту з урахуванням загальної класифікації міжнародних проектів».

При розгляді проєкту матеріально-технічної допомоги «Інтенсифікація впливу вчителів луганської області на процес консолідації суспільства в Україні» – від проблеми до реалізації, були озвучені основні етапи реалізації, проблеми та шляхи їх подолання, матеріально-технічна та фінансова складова (включно зі звітністю), досягнення та перспективи.

Спікерами виступили:

• Віталій Курило, менеджер проєкту, голова Вченої ради Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»;
  • Лариса Шевченко, бухгалтер проєкту.

По інтелектуально-методичній складовій проєкту:  досягнення та перспективи, виступила Олена Караман, координатор soft-компоненту проєкту, ректорка Державного закладу «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка».

Менеджер з моніторингу проєкту Дмитро Ужченко доповів  про логіко-структурну матрицю як візуалізацію дерева проблем міжнародного проєкту – особливості  його будування та корегування протягом життєвого циклу, а саме від матриці до плану впровадження та бюджету проєкту.

• Ірина Цимбал, директорка Луганського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти;
  • Ірина Мигович, координатор проєкту, голова ГО «Агенція освітніх ініціатив»;
  • Володимир Мороз, голова благодійного фонду «АльмаМатер».

Завершили зустріч підведенням підсумків дня та обговоренням важливих питань щодо засідання Керівного комітету проєкту міжнародної технічної допомоги.

Відділ маркетингу ЛНУ імені Тараса Шевченка

Команда Проєкту ЄС