Профорієнтація серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтавщини

За традицією 2 травня у м. Лубни відбулися змагання 30-й «Меморіальний Всеукраїнський легкоатлетичний турнір, присвячений пам’яті директора ДЮСШ м. Лубни Семенця В.М.».

В.о. заступника директора з соціально-гуманітарної роботи Навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту Тетяна Полулященко привітала учасників змагань, ознайомила з можливістю вступу у 2023 році до ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» та обрання майбутньої професії за власним бажанням. На початку змагань були нагороджені тренери та учні-спортсмени за високі досягнення у спорті.

Під час змагань була проведена профорієнтаційна робота «Вступ -2023» роздані інформаційні проспекти, надана консультація. Інформацію про вступ до ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» отримали організатори, запрошені почесні гості, тренери, та всі присутні учні – учасники 20 команд дитячо-юнацьких спортивних шкіл Полтавської області.

Дякуємо Семенцю Олександру Володимировичу директору ДЮСШ м. Лубни за розвиток, пітримку 30- річної традиції легкоатлетичного турніру за можливість привітати учасників змагань та провести профорієнтаційну роботу серед спортменів-вихованців, тренерів ДЮСШ Полтавської області.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка