День абітурієнта онлайн

У ЛНУ імені Тараса Шевченка провели черговий День абітурієнта онлайн.

15 квітня 2023 року команда одного з найславетніших закладів вищої освіти України зі 100-річною історією підготовки фахівців різного профілю провели черговий День абітурієнта онлайн, куди були запрошені всі бажаючі.

На онлайн-заході були присутні представники університету: ректор, проректор з науково-педагогічної роботи, директори коледжів, директори навчально-наукових інститутів, декани факультетів, їх заступники, завідувачі кафедр, викладачі.

Вступне слово взяла доктор педагогічних наук, професор, ректор Луганського національного університету імені Тараса Шевченка Олена КАРАМАН, яка представила сам університет і коротко розповіла його історію і сьогодення та запросила всіх бажаючих приєднатися до шевченківської родини. Після чого шановним гостям було представлене презентаційне відео про ЛНУ імені Тараса Шевченка, його структурні підрозділи, факультети, спеціальності.

З умовами вступу та правилами прийому до університету у 2023 році присутніх ознайомила відповідальний секретар приймальної комісії, кандидат педагогічних наук, доцент Володавчик Вікторія Сергіївна.

Присутні в ході онлайн-зустрічі задавали різноманітні питання і отримували від наших висококваліфікованих фахівців вичерпні відповіді і пояснення.

Сподіваємося, такі Дні відкритих дверей допоможуть всім бажаючим обрати майбутню професію по душі, адже у нашому університеті цілий ярмарок потрібних і цікавих спеціальностей саме для Вас!!!

НАША ОСВІТА – ГАРАНТІЯ ВАШОГО УСПІХУ!

До нових зустрічей!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка