Участі у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт

Підсумки участі магістрантів кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами у Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт.

У березні – травні 2023 р. здобувачі вищої освіти за другим (магістерським) рівнем кафедри публічної служби та управління навчальними й соціальними закладами Навчально-наукового інституту публічного управління, адміністрування та післядипломної освіти брали участь у міжнародних конференціях (більше 60 студентів) та Всеукраїнських конкурсах студентських наукових робіт (3 студента). Маємо результати.

До Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт «Особистість – суспільство – війна: суспільно-політичні, психологічні, соціокультурні аспекти», який проводився на базі Хмельницького національного університету, подавалися дві конкурсні розробки магістрантів спеціальності 281«Публічне управління та адміністрування»: Кристини Галай (науковий керівник професор Тетяна Сич) та Наталії Бондаренко (науковий керівник доцент Надія Васиньова).

Переможцем Всеукраїнського творчого конкурсу наукових робіт «Інформаційне забезпечення управлінської діяльності в умовах сучасних викликів та загроз», який проводився на базі Центральноукраїнського національного технічного університету став Сергій Сидоренко, студент магістратури спеціальності 073 «Менеджмент» за освітньою програмою «Управління навчальним закладом». Тема конкурсної роботи: «Порівняльний аналіз програмного комплексу «Моя школа» та платформи «Microsoft 365» щодо забезпечення інформатизації управління закладом професійно-технічної освіти».

Залучення здобувачів освіти до наукових досліджень кафедри, до участі у міжнародних наукових заходах, всеукраїнських конкурсах є важливою складовою наукової й творчої роботи кафедри із здобувачами вищої освіти, стимулювання їхнього інтересу до науково-дослідницької діяльності, формування сучасного наукового та професійного світогляду майбутніх управлінців з урахуванням змін та перетворень.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка