Регіональна зустріч Рад молодих вчених Полтавської області

23 червня за ініціативи Ради молодих учених при Міністерстві освіти і науки України, відбулася Регіональна зустріч Рад молодих вчених Полтавської області на базі департаменту освіти і науки Полтавської ОВА.

Оскільки ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» після подій 2014 та 2022 років релоковано до Полтави та Полтавської області, представника університету також було запрошено до участі у зустрічі. Так, цього року зустріч відвідала Ольга Корінська, викладач кафедри теорії та практики перекладу, заступник декана факультету іноземних мов та голова Ради молодих учених і здобувачів вищої освіти ДЗ «ЛНУ ім. Тараса Шевченка».

Порядок денний Регіональної зустрічі:

1. Виклики та можливості у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених у Полтавській області.
  2. Проблеми, пов’язані з підтримкою наукової та науково-технічної діяльності в країні, комерціалізацією та впровадженням / масштабуванням розробок.
  3. Проєкти РМУ при МОН України, спрямовані на підтримку та стимулювання наукової та науково-технічної діяльності молодих вчених в умовах війни.

Значну увагу було приділено обговоренню можливостей і викликів у діяльності рад молодих вчених та молодих вчених Полтавської області зокрема.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка