Профорієнтація НН ІКМ: Майстер-клас з писанкарства

Кафедрою дизайну проведено майстер-клас з писанкарства у Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І.П. Котляревського.

7 березня у Полтавській обласній універсальній бібліотеці імені І.П. Котляревського кандидатом архітектури, доцентом кафедри дизайну навчально-наукового інституту культури і мистецтв Назаром Божинським було проведено майстер-клас з писанкарства.

Мета заходу полягала у розвитку творчого потенціалу та популяризації україноцентричної свідомості молоді.

На захід у ПОУБ імені І.П. Котляревського були запрошені майбутні абітурієнти з м. Полтава та Полтавського регіону, здобувачі освіти, а також всі бажаючі.

Писанка – один з елементів обрядової традиції Великодня. Великодні писанки стають окрасою кожної оселі, а якщо ці писанки зроблені своїми руками, то їх цінність примножується.

Назар Божинський розказав про символічний зміст, історію виникнення писанки, кольори, орнаменти, традиції та особливості полтавського розпису.

Під час майстер-класу відвідувачам було запропоновано створити свою власну писанку. Для більшості це дійство було першою спробою створити символ Великодня. У дружній атмосфері та з великою зацікавленістю усі присутні занурилися у царину розпису елементів писанки.

Також запрошуємо всіх бажаючих на наші наступні майстер-класи: 13 березня – майстер-клас «Графічна асоціативна композиція з фрактальних елементів за віршами Т.Г. Шевченка» та 20 березня – майстер-клас з писанкарства. Для попереднього запису звертайтеся за номером телефона 050 535 82 77.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка