Гостьова онлайн-лекція «Регіональний ландшафтний парк “Краматорський”»

На факультеті природничих наук відбулася гостьова онлайн-лекція «Регіональний ландшафтний парк “Краматорський”».

У рамках реалізації договору про співробітництво з Регіональним ландшафтним парком «Краматорський» 16 березня 2023 року відбулася гостьова онлайн-лекція для здобувачів факультету природничих наук. Запрошеним спікером виступив начальник науково-дослідного відділу РЛП «Краматорський» Костянтин Курячий, який розповів про структуру, роботу та функції регіонального парку.

Лекцію організовано за ініціативою кафедри садово-паркового господарства та екології.

Щиро вдячні пану Костянтину за змістовну цікаву лекцію, корисну професійну зустріч і сподіваємося на подальшу результативну співпрацю!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка