Зустріч у рамках реалізації проєкту «Скарбничка фахівця-психолога»

Студенти спеціальності психологія навчально-наукового інституту педагогіки і психології відвідали зустріч у рамках реалізації проєкту «Скарбничка фахівця-психолога».

Зустріч розпочалася зі знайомства з психологом кар’єрного та консультативного центрів університету Масарика Чеської Республіки (Masarykova Univerzita) к. псих. наук, доцентом Софією Березкою. Вона ознайомила присутніх з особливостями професійної діяльності майбутніх психологів і роботою вищезгаданих центрів. У ході зустрічі Софія розповіла про те, які послуги надає кар’єрний центр, та про роботу студійного та психологічного відділів консультативного центру.  Було проговорено теми, з якими можна звернутись на консультацію, та умови користування даною послугою. Також психологиня поділилася власним досвідом консультативної практики.

– котрі загрози (люди/речі, що заважають досягти успіху) в їхньому житті є;
– на які можливості (ресурси, які допоможуть покращити себе та своє життя) вони не звертають уваги;
– вияснили, що складає їхні сильні та слабкі сторони (те, що відрізняє їх від інших, та те, що діє як бар’єр між ними і їхньою метою).

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка