Профорієнтація НН ІКМ: майстер-клас з хореографії

Кафедрою музичного мистецтва та хореографії був проведений майстер-клас з хореографії.

18 березня в Полтаві кафедрою музичного мистецтва та хореографії було проведено два майстер-класи з хореографії.

Перший майстер-клас був з класичного танцю, тема якого «Розвиток рухів класичного танцю біля станка». Проводила – старший викладач кафедри музичного мистецтва та хореографії Тетяна Вільховченко.

Другий майстер-клас – з вуличного танцю. Його проводив магістрант 1 курсу навчання спеціальності «Хореографія», відомий в Полтаві хореограф, Олександр Білоконь.

Учасники майстер-класів отримали цінні знання і навички в області хореографії. Також отримали консультацію, щодо спеціальності «Хореографія» і правил вступу та буклети спеціальності.

Інформаційний центр
навчально-наукового інституту культури і мистецтв