Діалог культур у важкі часи

На факультеті іноземних мов 13 квітня 2023 року відбулася Міжнародна науково-практична конференція  «Діалог культур у важкі часи».

Учасниками конференції були студенти факультету іноземних мов та інституту фізкультури і спорту Луганського національного університету імені Тараса Шевченка, а також провідні науковці із різних закладів вищої освіти України і зарубіжжя. Зокрема, на конференції були присутні провідні науковці, викладачі університетів із таких країн як Польща, Китайська Народна Республіка, Туреччина, Перу,Велика Британія  та Сполучені Штати Америки.

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка