Результати олімпіади за фахом «Переклад (англійська мова)»

На кафедрі теорії та практики перекладу було проведено університетську олімпіаду за фахом «Переклад (англійська мова)».

Упродовж березня та квітня на кафедрі теорії та практики перекладу було проведено два тури студентської університетської олімпіади, в якій взяли участь здобувачі освіти усіх курсів факультету іноземних мов , що вивчають англійську мову.

1 місце – Крохмаль Алевтина, здобувачка 2 курсу спеціальності Філологія. Мова і література (японська, англійська)

2 місце – Єсакова Світлана,  здобувачка 3 курсу спеціальності Переклад (англійська та друга іноземна мова (китайська))

3 місце – Кузнєцов Михайло,  здобувач 3 курсу спеціальності Переклад (англійська та друга іноземна мова (китайська))

Щиро вітаємо переможців!