Відкритий чемпіонат України серед студентів

22 квітня у  м. Київ на території фітнес-парку «Озеро лебедине» пройшов Відкритий чемпіонат України серед студентів ЗВО «Богатирські ігри студентів».

Головним рефері змагань за призначенням Федерації найсильніших атлетів України,  став  Директор навчально-наукового інституту фізичного виховання і спорту ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка»  Олександр Дубовой,  суддя міжнародної категорії, Майстер спорту України міжнародного класу, член національної збірної команди України 2023 року з богатирського багатоборства.

Також до складу суддівської колегії увійшов старший викладач кафедри олімпійського та професійного спорту, Майстер спорту України, суддя міжнародної категорії  Володимир Дубовой.

Змагання проводились під загальним керівництвом Комітету з фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України  з метою популяризації і підвищення престижу  вказаного виду спорту у закладах вищої освіти, як засобу оздоровлення широких верств населення, широкого залучення студентської молоді до занять фізичною культурою і спортом та визначення кращих команд закладів освіти.

Під час офіційної частини змагань викладачами ННІ ФВіС була проведена профорієнтаційна робота серед учасників, гостей та вболівальників щодо вступної кампанії до ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка» у поточному році!

Прес-центр ЛНУ імені Тараса Шевченка