Дні науки: секція «Соціологія»

Кафедра філософії та соціології провела Дні науки: секція «Соціологія».

11 квітня кафедра філософії та соціології навчально-наукового інституту історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук провела Дні науки: секція «Соціологія».

Відкрив науковий захід директор інституту Антон Бадер. Він привітав усіх учасників, побажав плідної роботи та творчої наснаги.

Тема круглого столу була «Виклики сучасності: спроби соціологічного теоретизування». Під час заходу піднімалися актуальні теми, а саме:

1. 1. Тенденції розвитку ринку праці в сучасній Україні;
  2. 2. Мотивація до навчання здобувачів освіти за умов викликів сучасності;
  3. 3. FastFashion як феномен споживацької поведінки: соціологічний аналіз;
  4. 4. Волонтерство в Україні як соціальний феномен;
  5. 5. Особливості організації та інструментарію якісних соціологічних досліджень з дитячою аудиторією;
  6. 6. Виклики сучасності: роздуми про здатність соціології відповідати на запити суспільства.

Під час заходу зав’язалась жвава та активна дискусія, були розглянуті актуальні питання сьогоденності. Ми бажаємо всім учасникам міцного здоров’я, творчості й наснаги, невтомності у пошуку та примноження результатів інновацій.

Навчально-науковий інститут історії, міжнародних відносин і соціально-політичних наук